English | Russain    
Çift Vidalar

Özellikle daha fazla karışım beklenen ve plastifikasyonun zor olduğu durumlarda vazgeçilmez olan çift vidalar tek vidalara göre çok daha fazla tecrübe ve teknik yeterlilik gerektirmektedir. Bir biri içerisine geçerek çalışan bu vidalarda çalışma toleransları çok önemlidir ve hata kaldırmayacak kadar hassastır. Bu hassasiyet yalnızca CNC teknolojisi ile sağlanmaktadır.

Mazeme Seçimi PDF Dosyası
PVC Boru ve Profil

Çift vidaların en yaygın kullanıldığı sektörlerin başında PVC Boru ve Profil üretimi gelmektedir. Çift vidalar yüksek karışım ve plastifikasyon özelliğinden dolayı bu sektörde vazgeçilmez olmuştur. ALMAK PVC profil ve boru üretimi için değişen çap/boy oranlarında ihtiyaca uygun vida-kovan üretimi ile sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.


Granül İmalatı

Çift vidaların kullanıldığı bir diğer sektörde granül imalatıdır. Maliyetlerin düşürülmesi amacı ile üreticiler çeşitli katkı maddeleri ile hammaddelerini karıştırmak ve granül elde etmek istemektedir. Homojen bir karışım ile granül elde etmek için ise çift vidalar bu sektörde de vazgeçilmezdir.